Bardzo dobre wyniki w konkursach Alfik

Nasi uczniowie zajęli bardzo dobre miejsca w konkursach ogólnopolskich organizowanych przez Łowcy Talentów Jersz. Szczegóły poniżej.

Alfik Matematyczny
Antoni Majkowski (klasa 5) – wynik bardzo dobry, 16 miejsce w województwie i 329 miejsce w Polsce.
Maciej Mickiewicz (klasa 6) – wynik bardzo dobry, 22 miejsce w województwie i 250 miejsce w Polsce.

Alfik Humanistyczny
Wiktor Jaroszewicz (klasa 4) – wynik bardzo dobry, 57 miejsce w województwie i 503 miejsce w Polsce.
Jakub Skorasiński (klasa 4) – wynik bardzo dobry, 182 miejsce w województwie i 1440 miejsce w Polsce.
Jonasz Klek (klasa 4) – wynik bardzo dobry, 205 miejsce w województwie i 1641 miejsce w Polsce.
Antoni Majkowski (klasa 5) – wynik bardzo dobry, 8 miejsce w województwie i 108 miejsce w Polsce.
Mateusz Mazur (klasa 6) – wynik bardzo dobry, 24 miejsce w województwie i 194 miejsce w Polsce.
Stanisław Dzięgielewski (klasa 6) – wynik bardzo dobry, 30 miejsce w województwie i 229 miejsce w Polsce.
Szymon Brammen (klasa 6) – wynik bardzo dobry, 113 miejsce w województwie i 761 miejsce w Polsce.

KALENDARIUM

Alfik Matematyczny