Pierwsze superwizje w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej

23.0923.09Mija wrzesień, a wraz z nim rozmowy opiekunowskie z uczniami. Dzięki realizowanej innowacji pedagogicznej mamy możliwość skorzystania z superwizji indywidualnych i grupowych. W miniony czwartek odbyły się osobno indywidualne superwizje z dyrektorami szkół oraz grupowe superwizje z kadrą Fal i osobno z kadrą Nawigatora. Wszystkie superwizje będzie realizować nasz opiekun wdrożenia, a zarazem kwalifikowany superwizer Pani Beata Pawłowicz.

WCM stopka-3

KALENDARIUM